Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 100 м²,
м. Ичеришехер
1/14
Все фото
+6 фото
365 000 AZN
3 650 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
100 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 100 м²,
м. Ичеришехер
Təcili mənzil satılır. İçərişəhər metrosunun yaxınlığında 5 mərtəbəli köhnə binanın 3cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 100 kvm QANUNİ 3 otaq tam təmirli mənzil.Əlavə məlumat üçün Əlaqə saxlıyın. Ofis xidmət haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 399 предложения
№ 6124091
•
Просмотры: 44
•
Обновлено: 12.05.2026, 17:33
365 000 AZN
3 650 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
100 м²
Площадь
3 / 5
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 399 предложения