Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
м. 28 мая
1/7
Все фото
235 000 AZN
3 620 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
2 / 4
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 65 м²,
м. 28 мая
Nəsimi rayonu Azadlıq prospekti 28 Moll ticarət mərkəzinin yaxınlığında 4 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində 65 kv m sahəsi olan 3 otağlı mənzil satılır. Ofis haqqı 1 %
Баку, Azadlıq prospekti 60
Баку, Azadlıq prospekti 60
Смотреть на карте
Насиминский р.
м. 28 мая
Бакинский Славянский Университет
Университет Иностранных Языков
Elman.m
Посредник (агент)
Max Home Nəsimi
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Ханифы Алескеровой, 17
Посмотреть все 329 предложения
№ 6120427
•
Просмотры: 50
•
Обновлено: 11.05.2026, 16:08
235 000 AZN
3 620 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
2 / 4
этаж
Купчая
Ремонт
Elman.m
Посредник (агент)
Max Home Nəsimi
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Ханифы Алескеровой, 17
Посмотреть все 329 предложения