Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 71 м²,
м. Ази Асланов
1/9
Все фото
+1 фото
183 000 AZN
2 580 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
18 / 19
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 71 м²,
м. Ази Асланов
Salam. 🌄 İpotekaya yararlıdır. 🏘️ Həzi Aslanov metrosuna piyada 3-4 dəq. 🏩 Mansart deyil.Liftlər mərtəbəyə qalxır. 🏠 Üsd mərtəbədə də yaşayış var. 🏦 Qaz,su,işıq daimidir. 🏠 Ətrafda yox yoxdur.
Баку, Xudu Məmmədov küç., 29/44.
Баку, Xudu Məmmədov küç., 29/44.
Смотреть на карте
Хатаинский р.
м. Ази Асланов
Bədəlov
Посредник (агент)
Magic House
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Хазарский р., поc. Магомеда Хади 109
Посмотреть все 55 предложения
№ 5996397
•
Просмотры: 156
•
Обновлено: 28.04.2026, 12:25
183 000 AZN
2 580 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
71 м²
Площадь
18 / 19
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Хазарский р., поc. Магомеда Хади 109
Посмотреть все 55 предложения